Сегодня в городе Тернополь 25.04.2024

Будівельник удома в овертаймі поступився Тернополю

Лише в четвертій чверті Будівельник зумів зрівняти рахунок у матчі, і навіть вийшов уперед, але Тернопіль перевів гру в овертайм, а там дотиснув киян. Найрезультативнішим гравцем зустрічі став центровий Тернополя Андрій Агафонов, який набрав 29 очок і додав до них шість підбирань. Четверта перемога поспіль дозволила Тернополю піднятися на друге місце в таблиці Суперліги. Будівельник - сьомий. Будівельник - Тернопіль 99:10 OT (24:32, 26:21, 16:21 26:18, 7:12) Будівельник: Девое 23 + 7пд, Анісімов 18 + 6пд, Девенпорт 15 + 12пд, Джонсон Джуніор 13, Бурт 11 + 8пр, Джонсон 7, Кожем'якін 6, Звонов 3, Козлов 3, Кобець, Горбенко. Тернопіль: Агафонов 29 + 6пд, Боуї 17, Келхон 15, Югба 13 + 6пд, Кольченко 13, Кальніченко 9, Буренко 6, Сандул 2, Тищенко.   Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet